הצהרת נגישות

הַתְאָמַת הָאֲתָר לְעִוְורִים הַמִּשְׁתַּמְּשִׁים בְּתוֹכְנַת קוֹרֵא־מָסָךְ. פְּתִיחַת תַּפְרִיט נְגִישׁוּת.
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה.
מה בתפריט?
פתיחה וסגירה של תפריט הנגישות
ניווט מקלדת
ביטול אנימציות/היבהובים
שינוי ניגודיות צבעים
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
גופן קריא
סימון כותרות
סימון קישורים ולחצנים

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

נגישות פיזית למשרדנו שברחוב הדקלים פרדס חנה
משרדנו אינם נגישים ולכן במידת הצורך, נקבע מראש פגישה בבית הקפה שבסמוך אלינו, מול מעיין ברקמייר או כל נציג אחר ממשרדנו. הקפה עלינו.
להלן דרכי יצירת קשר
רכזת נגישות: מעיין ברקמייר
טלפון: 052-8137474
מייל: maayan4444@gmail.com
אנו פועלים כדי לשפר את נגישות שירותי האינטרנט לכלל לקוחותינו, אם נתקלת בקשיים כלשהם בגלישה באתר, נשמח אם תפנו אלינו באמצעות פנייה לרכז הנגישות בחברתנו ואנו נטפל בבעיה בהקדם האפשרי
הצהרת נגישות עודכנה בתאריך 23.03.23