משרדנו אינם נגישים , אפשר לתאם עימנו פגישה בבית הלקוח או בקפה שממול.

לקוחות מספרים עלינו

יובל.ש- 27.2.22

ורד היקרה
בשעה טובה נחתמה העסקה לקניית הדירה.
ברכות והמון תודות!!
זו הזדמנות נהדרת להודות לך ולרועי על המאמצים הסיזיפיים והאינסופיים שהשקעתם בעסקה הבלתי אפשרית הזו ובזכותך הגיעה לסיומה המוצלח לשביעות רצון כל הצדדים.
הכל בזכות המסירות, המקצועיות, היושר והנחישות שלך.
על כל אלה ועוד מודה לך מקרב ליבי.
מאחל לך- כן יירבו
יובל .ש

מיכל חסיד- 05.01.2022

לורד מלר היקרה,

תודה רבה על עזרתך במכירת דירתי בפרדס חנה. היו לי לא מעט חששות איך למכור את הדירה בשלט רחוק, כשאני גרה בעיר אחרת, מה עוד שצריך במקביל לקנות גם דירה חדשה.
לקחת אותך כמתווכת היה צעד מוצלח ונכון.
בעזרתך תהליך המכירה הפך לקל ופשוט הודות למקצועיות שלך, להכרותך עם השוק לאנרגיות החיוביות והאווירה הטובה שאת משרה.

מאחלת המון הצלחה בהמשך

ונפגש בעסקה הבאה

ענת ושמעון שוקרון- 8.12.2021

ברקמייר נדל”ן
עבור נעמה וורד היקרות
תודה רבה מכל הלב על עבודתכם הנאמנה
על המסירות והעקשנות
למרות נפילות קטנות, ידעתן להרים חזרה
בצורה יוצאת דופן
עם נחישות וחיוך ומילה טובה
להחזיר את האמון ולהביא להצלחה
המשיכו כך
תגדלו ותצליחו בנחישות
בתודה ובהוקרה

בן ושירה -21.06.2021

בס”ד

לאחרונה מכרנו את הדירה שלנו במרכז המושבה בעזרתו של רועי ברקמייר.
קודם כל לומר שהדירה נמכרה במהירות שיא של פחות מחודש, שזה מעל לציפיות של כל בעל נכס. אבל יותר מזה, לרועי יש דרך שקטה ומיוחדת ללוות אנשים בתהליך מורכב כזה. יש הרבה כבוד ותשומת לב לפרטים ולרגע אין תחושה של חוסר אמינות או לחץ. למרות שתהליך מכירת דירה דורש לפעמים ביקורים רבים ושיחות טלפון בכל שעות היממה, רועי תמיד היה זמין, ותמיד נתן מענה מקצועי ומקיף.
ממליצים בחום.
בן ושירה.

וגם…… (על הדרך בשביל הקטע)

הילוכו הנעים מילא את חדר המדרגות בשקט עילאי. כאשר הוא שותה תה הוא לוגם אותו בעדינות ושוטף את הכוס בסיום. לפעמים הוא גם שוטף כלים ומנקה קורי עכביש. חיוכו ניכר למרות המסכה שכיסתה את לחייו. הוא גבוה מאוד ויפה. וזוכר להתכופף מתחת למתח של הבן שלנו. לא נשכח איך הביט אל האופק ומילא אותנו באמונה ובתקווה שנצליח .
אוהבים אותו מאוד ולא מוכנים למכור אותו לאף אחד!

לאוני בראל 21.10.2018

Brakemeier  – Real Estate Agents, Pardes Hanna Karkur

I few months ago, I began the process of selling my apartment and looking for somewhere to move. I had met Roye and liked him from day one, so I knew he was  the agent I would like to work with. And I wasn’t disappointed.

The Brakemeier agency handled the marketing of my very unusual penthouse loft apartment in the center of Pardes Hanna, and both Roye and Vered were spot on with the clients they brought to see it. They found the perfect match for my apartment and have been a constant help and support it ensuring a smooth sale and transition.

Needless to say I went on to look for where I would move to , with their help. Vered and Roye took me to every apartment in my price range until they truly understood my needs and carried on till we found the exact place I was happy with (actually in a surprisingly short time). They carried out all the negotiations for me and are still supporting me through the transition.

I hope I don’t have to move again, since the apartment I am moving to is precisely what I was looking for! But should I ever need an estate agent again, it  wouldn’t take a heartbeat to decide to go back to Brakemeier. I recommend them to everyone!

Thank you Roy and Vered, I am counting on you till I move in!!

Leonie Barel

סיגלית 23.08.2018

היי רועי,
רציתי להודות לך על שירות נפלא, מקצועיות, נועם, ראיית צרכי הזמנים שלי כקונה שמגיעה מרחוק לצפות בבתים, ועל הנחישות למצוא עבורי את הבית שחלמתי עליו.
לולא עזרתך ופעולותיך, העסקה לא היתה יוצאת לפועל.
למרות המכשולים שהיו בדרך, מצאת פתרונות להסרתם ופעלת במסירות והתמדה כדי להביא למימוש העסקה.  ואכן היא מומשה לשמחתי הרבה.
אני מלאה בהוקרת תודה וחייבת להגיד ששיניתי את דעתי לחלוטין על כל הנושא שנקרא “תיווך” ושמחתי מאד לשלם על השירות שקיבלתי שבסופו של דבר הביא למימוש החלום שלי.
תודה מכל הלב
סיגלית

דורון שלו- 26.06.2018

אני רוצה לציין לטובה את עבודתה המקצועית ואת השרות המעולה שקיבלתי מוורד.אני מודה שלפני שהשכרתי את דירתי חשבתי לעצמי שלשלם על תיווך זה מיותר לחלוטין!! אבל לא רק שוורד הביאה תוצאות מהירות מאוד ומצאתי שוכר תוך כמה ימים אלא גם נתנה לי שירות מעולה.
ורד נכחה במקומי בדירה בכמה וכמה הזדמנויות בשעה שהיו בה בעלי מקצוע וכך חסכה לי זמן יקר וטירחה רבה.
תודה ורד תמשיכי כך..
דורון שלו

ענת כהן - 02.01.2018

אז ככה..
הכל התחיל בשיחת טלפון קצרה שהובילה לפגישה ומשם הופתעתי לגלות כי לאורך כל הדרך עד למכירת דירתי, קיבלתי יחס ותשומת לב מקצועיים להפליא.
הכרת האזור והתמצאות בו הראו את מקצועיותם בתחום.
לכל שאלה נעניתי מיד ולשביעות רצוני – כמובן תמיד בחיוך והבנה.
ולך ורד רוצה להודות באופן אישי על הסבלנות והרצון לעזור במציאת דירה שלא באזור ההתמצאות שלך !!
שוב תודה מכל הלב !!!
מאחלת לכם שנה אזרחית טובה ומשגשגת !!!!
ענת כהן

אינה ואלכסנדר דנשין- 17.12.2017

אני רוצה להודות לרועי על שירות אדיב, מסור ויעיל ללא פשרות! תודה רבה על ליווי צמוד עם המון סבלנות לאורך כל הדרך עד לרגע המכירה 😊
ממליצה בחום על קבלת עזרה ושירות מרועי היקר. תודה רבה!
מאינה ואלכסנדר דנשין.

דגנית סלנט- 15.12.2017

מבקשת להמליץ מכל לב,
על עבודת התיווך של רועי וורד
ממשרד ברייקמייר נדל”ן .
לאורך כל התהליך, קיבלנו שירות wow הן בהיבט המקצועי הנדל”ני והן מבחינת היחס ותשומת לב לכל פרט.
וביתר פירוט: רועי וורד הראו התמצאות רבה באזור ובנכסים, ידע בתחומים הנדרשים לעסקה, מחויבות לברר כל שאלה ולספק לנו תשובות מהירות ומלאות, חיבור לאנשי מקצוע מעולים נוספים ויכולת גבוהה בייצוג שלנו במשא ומתן לסגירה.
כל זאת תוך מאור פנים, זמינות ועמידה בזמנים, סבלנות ושקיפות, כלפינו וכלפי המעורבים הנוספים.
רועי וורד היקרים,
מנצלת ההזדמנות להודות לכם שוב
ולאחל לכם המשך הצלחה ושגשוג !

12.9.2017 הדר וג'וליאן פלד, טוני ג'קוב

רועי היקר

אנו מודים לך על עזרתך ושרותך הנאמן והבלתי נלאה בנושא מכירת דירתנו.

הערכתנו את עדינות הנפש והסובלנות שהפגנת.

שמחנו להכיר אותך על פני אחרים שלא היכרנו ואנו חושבים זאת להערכה והצלחה.

מי ייתן ותפגוש רק באנשים שיעריכו באמת את הנכס האנושי בך!

רועי הנכבד מאוד

אנו אוהבים אותך והרבה מאוד תודה על הכל.

תזכור ונזכור מלב אל לב

 

אורלי גילאור 16.08.2016

רועי היקר

חייבת לכתוב לך ולשתף אותך, שמבחינתי אין מתווך נדל”ן יותר מקצועי, נעים הליכות ומאיר פנים ממך. אני בטוחה שכל מי שביצע עסקה דרכך, לא רק שהרוויח נכס יקר, אלא כמוני, הרוויח להכיר אישיות נדירה, שפוגשים אחת כמוה, רק אם התמזל מזלו של אדם, פעם אחת בחייו!

לירון אדלר- 20.04.2016

לרועי שהגשים לנו חלום, ליווה אותנו במקצועיות ומסירות סבלנות והבנה, תמך ונתן את נשמתו למען הבית הנכסף. אין מילים להודות לו ולצוות שלו שהיו שם בשבילינו לאורך כל הדרך ברגישות מופלאה. ממליצים בחום לכל מי שמחפש את המרחב הנכון – תיווך ברקמייר זה המקום!!!
באהבה לירון דוד והבנות

 

ליאור אבימן- 26.10.2015

מה צריך ממתווך, אדם שקונה או מוכר בית? קודם כל אמינות מוחלטת. לא הפתעות ולא חדרים לא חוקיים שצצים תוך כדי העסקה. דבר שני – אכפתיות וייצוג מאוזן של המוכר והקונה כאחד. דבר שלישי- אנושיות והבנה אמפטית של החרדות, החששות והדאגות של שני הצדדים בעסקה. ובכן, מצאתי את כל אלה אצל Roye Brakemeier וורד מלר מ ברקמייר נדל״ן. מקצועיות, אמינות, אכפתיות!! ממליץ מכל הלב…

ליאור אבימן

ריקי ואשר בלומנפלד 20.10.15

ורד ורועי יקרים! רצינו להגיד לכם תודה על הדרך שעשיתם איתנו, על השירות המקצועי, הריצות, וה”שגעונות” שלנו. יחס נדיב, מקצועי ונעים שליווה אותנו לאורך כל תהליך הקניה והפך את החוויה שלנו לנעימה. אנחנו מקווים שעוד הרבה זוגות שרוצים לקנות או למכור בית יגיעו אליכם, כי אז אנחנו בטוחים שגם הם יוכלו ליהנות מחוויה נעימה כמו זאת שהייתה לנו. (גם היין והשוקולד בערב החתימה היו הפתעה נפלאה). מאחלים לכם המון ימים טובים, שהרבה אנשים יידעו שיש דרך אחרת לקניית בית ושהיא דרככם. עבודה פורייה לעוד שנים רבות ריקי ואשר בלומנפלד.

שאול פקינז- 13.03.2015

רועי היקר.
תודה על תקופה מרתקת ואינטנסיבית ששכרה בצידה.
הבחור מקצועי,אדיב,שרותי,נעים,סובלני,ידע בנחישות ובחכמה לגשר בין הצדדים ובאורך רוח ובחיוך רחב לתת מענה בכל שאלה ועל כך תודתי.
יישר כוח ובהצלחה!!!!!!

0

הוסף המלצה

הוסף תגובתך

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם .

© ברקמייר נדלן - כל הזכויות שמורות - 2021

createam